اخبار و اطلاعیه ها۱۳۹۵/۸/۸ ۱۰:۵۵:۳۰

فروردین ۱۴۰۲

«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَار یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» 

بسمه تعالی 

با تقدیم سلام و احترام خدمت یکایک اعضاء و سهامداران عزیز، صبور و بزرگوار و تبریک ایام خجسته پیش رو تقارن بهار قرآن با بهار طبیعت خدمت عزیزان، گزارش مختصری از اهم اقدامات و فعالیت های انجام شده در طی سال ۱۴۰۱ را در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تقدیم نموده و با توجه به در پیش رو بودن دو مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و مجمع  فوق العاده در اوایل سال ۱۴۰۲، ارائه گزارشی مفصل و مبسوط را در خصوص کلیه امورات مربوطه « از جمله پاسخ به ابهام آفرینی و شبهه پراکنی عده ای معدود که بنا به دلایل خاص همانند طرح شکایت از مدیران سابق به منظور احقاق حقوق پایمال شده اعضاء صورت می گیرد» را  به آن زمان موکول می نماییم:

۱ . حل و فصل تمامی مشکلات و موانع پیش روی صدور پروانه های ساختمانی برای قطعات مسکونی خوشه های چهارگانه و پرداخت اولین سری هزینه های عوارض صدور پروانه به شهرداری اسلامشهر.

۲ . تشکیل پرونده واخد صدور دستور نقشه به حدود ۵۰ قطعه از زمینهای خوشه های چهار گانه در شهرداری اسلامشهر .

۳ . تائید کلیه نقشه های معماری قطعات مسکونی در شهرداری و آپ لود آنها درسایت نظام مهندسی شهرستان اسلامشهر.

۴ . اخذ مصوبه از هیئت ۵ نفره نظام مهندسی استان تهران با پیگیری شبانه روزی بیش از ۵ ماهه با حمایت های ویژه جناب آقای دکتر جمالی نژاد و دکتر راسخی معاونین محترم امور عمرانی و توسعه منابع وزارت کشور مبنی بر مستثنی شدن پروژه سیمرغ از سیستم نظارت ارجاع فردی نظام مهندسی و جایگزینی آن با ناظران حقوقی.

۵ . شروع و ادامه محوطه سازی ،خیابان کشی و جدول گذاری کل عرصه پروژه با همکاری کلیه شرکای پروژه.

۶ . ادامه ساخت دو برج جدید از برج های ده گانه و خرید کلیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز از جمله یک دستگاه تاور کرین ۱۰ تنی با طول فلش ۶۰ متر، قالب های فلزی،جکها و قالب های پلیمری به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد تومان.

۷ . عقد قرارداد خرید سه دستگاه دیزل ژنراتور با موتور ولوو با قدرت ۱۶۰ «KVA » برای برج های ۱۱۱-۱۰۲-۱۰۴ که انشاالله تا پایان اردیبهشت ماه هر سه دستگاه نصب و راه اندازی خواهد شد و مسیر اخذ پایان کار و صدور اسناد تفکیکی واحدهای مسکونی هر ۴ برج هموار خواهد شد.

۸ . اخذ مجوز های لازم جهت تعریف پروژه سیمرغ در ردیف پروژه های جهش مسکن ملی خود مالکی و استفاده از مزایای آن همانند بهره مندی از تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی و کمک دولت در اجرای زیر ساخت های آب، برق و گاز پروژه از مبادی ذی ربط.

در پایان لازم می دانم ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ و صبورانه قاطبه اعضاء و سهامدارن محترم از همکاری مدیران ارشد وزارت کشورکه انصافاً در سنوات گذشته بی سابقه بوده از جمله معاون محترم توسعه منابع جناب آقای دکتر راسخی، معاون محترم امورعمرانی جناب آقای دکتر جمالی نژاد و معاون محترم امنیتی جناب آقای سردار میر احمدی خالصانه تشکر نموده و امیدوار باشیم با ادامه حمایت های آنها و شخص مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر وحیدی، همکاران، اعضاء و سهامدارن تعاونی بعد از مدتها با شروع و ساخت واحدهای مسکونی در خوشه های ۴ گانه به حقوق حقه خود نائل آیند.

                                                                                             

                                                                                                    با احترام مجدد

                                                                                                   ابوالفضل آسیابی

                                                                                                        مدیر عامل

اسفند ۱۴۰۱

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده ( نوبت اول) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

 با توجه به وجود ایراد شکلی در انتشار آگهی برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم مبنی بر عدم رعایت فواصل زمانی مقرر در قانون، مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم  مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ملغی اعلام می گردد و از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول که در ساعت ۱۱:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ در محل سالن الغدیر واقع درخیابان  فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود. حضور وکیل و موکل همزمان در دفتر تعاونی الزامی است تا پس از احراز هویت طرفین (عضویت متقاضی و اهلیت نماینده) برگه نمایندگی مربوطه توسط مقام مسئول تائید و ورقه ورود به مجمع برای نماینده صادر گردد. مگر اینکه وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد. زمان بررسی وکالتنامه ها از تاریخ انتشار آگهی تا یک روز قبل از مجمع  در دفتر تعاونی صورت می پذیرد. تائید نمایندگی تام الاختیار با بازرس قانونی تعاونی و احدی از هیئت مدیره خواهد بود .

 تذکر ۲ : کلیه اعضایی که متقاضی کاندیداتوری عضویت در سمت هیئت مدیره و بازرس قانونی هستند بایستی درخواست کتبی خود را به همراه یک قطعه عکس پرسنلی، تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی و تصویر آخرین حکم کارگزینی و گواهی عدم سوء پیشینه حداکثر  به مدت ۵ روز از تاریخ نشر این آگهی از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰ به دفتر تعاونی به نشانی: تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد۱۴ ارائه و رسید دریافت نمایند.

تذکر۳ : این مجمع در نوبت اول با حضور (نصف+۱) کل اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.

دستور جلسه:

  • ارائه گزارش هیئت مدیره.
  • ارائه گزارش بازرس .
  • طرح و تصویب صورتهای مالی منتهی به سالهای ۱۳۹۸-۱۳۹۹-۱۴۰۰
  • انتخاب اعضای اصلی هیئت مدیره و علی البدل هیئت مدیره.
  • انتخاب بازرس قانونی اصلی و علی البدل شرکت.

                                                                                                                            هیئت مدیره 

   

 

                                                                             

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده ( نوبت اول ) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به وجود ایراد شکلی در نحوه انتشارآگهی های برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر عدم رعایت فواصل زمانی مقرر در قانون مجمع عمومی فوق العاده نوبت سوم مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ملغی اعلام می گردد و بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول که در ساعت ۱۱:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ در محل سالن اجتماعات وزارت کشور درخیابان فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.
تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود و تأیید نمایندگی تام الاختیار با احدی از اعضای هیئت مدیره تعاونی خواهد بود، بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی و نماینده مورد نظر به صورت همزمان می تواند از تاریخ انتشار آگهی تا حداکثر یک روز قبل از برگزاری مجمع با در دست داشتن مدارک مؤید عضویت در تعاونی وکارت شناسایی معتبر در محل دفتر شرکت تعاونی به نشانی: میدان فاطمی، اول خیابان جویبار، پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد ۱۴ حضور یافته و تبادل وکالت انجام دهند.
تذکر۲ : این مجمع در نوبت اول با حضور (۲/۳) (دو سوم ) کل اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.
دستور جلسه:
طرح و تصویب تمدید مدت فعالیت تعاونی

هیئت مدیره

 

لغو برگزاری مجامع عمومی مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ و ۱۴۰۱/۱۲/۲۵

بسمه تعالی

به اطلاع اعضاء و سهامداران محترم تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور می رساند مجامع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) و مجمع عمومی فوق العاده (نوبت سوم) که مقرر بود در روزهای ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ و ۱۴۰۱/۱۲/۲۵برگزار گردد بدلیل وجود نقص قانونی در انتشار آگهی های مربوطه برگزار نخواهد شد و متعاقباً زمان و مکان جدید برگزاری آنها پس از انتشار آگهی مجدد اعلام خواهد گردید.

 

                                                                                     با تشکر

                                                                              ابوالفضل آسیابی

                                                                                 مدیر عامل

 

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول در مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۶  بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می‌شود در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) که رأس ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۳  در محل سالن الغدیر، واقع در خیابان فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

 تذکر ۱ :  در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می‌تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رای در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود. حضور وکیل و موکل همزمان در تعاونی الزامی تا پس از احراز هویت طرفین (عضویت متقاضی و اهلیت نماینده) برگه نمایندگی مربوطه توسط مقام مذکور تأیید و ورقه ورود به مجمع برای نماینده صادر گردد. مگر اینکه وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد. زمان بررسی وکالتنامه از تاریخ انتشار آگهی تا ۲۴ ساعت قبل از مجمع نوبت دوم از ساعت ۸ تا ۱۴ روز های کاری هفته در دفتر تعاونی صورت می پذیرد. تأیید نمایندگی تام الاختیار با احدی از هیئت مدیره و بازرس تعاونی خواهد بود.

نشانی دفتر شرکت تعاونی: میدان فاطمی، اول خیابان جویبار، روبروی مدرسه سمیه، پلاک ۵۶ ، طبقه ۷ واحد ۱۴

تذکر ۲ : این این مجمع در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.

دستور جلسه :

 ۱ .  انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره

۲ . انتخاب بازرس اصلی و علی البدل قانونی شرکت

 

               هیئت مدیره

 

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده (نوبت سوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم ) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی فوق العاده (نوبت سوم) که رأس ساعت ۱۱ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ در محل سالن اجتماعات الغدیر، واقع در خیابان فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر ۱:   در صورتی که هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می‌تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیرعضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود. حضور وکیل و موکل همزمان در تعاونی الزامی تا پس از احراز هویت طرفین (عضویت متقاضی و اهلیت نماینده) برگه نمایندگی مربوطه توسط بازرس قانونی شرکت تعاونی تأیید و ورقه ورود به مجمع برای نماینده صادر گردد. مگر اینکه وکالت نامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد. زمان بررسی وکالت نامه از تاریخ انتشار آگهی تا ۲۴ ساعت قبل از مجمع نوبت سوم از ساعت ۸ تا ۱۴ روزهای کاری هفته در دفتر تعاونی صورت می پذیرد تایید نمایندگی تام الاختیار با بازرس تعاونی خواهد‌بود. نشانی دفتر شرکت تعاونی: میدان فاطمی، اول خیابان جویبار، روبروی مدرسه سمیه پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد ۱۴

 تذکر ۲:  این مجمع در نوبت سوم با حضور هر تعداد شرکت کننده رسمیت می‌یابد.

دستور جلسه: طرح و تصویب اصلاح ماده (۶) اساسنامه شرکت و تمدید مدت فعالیت تعاونی به مدت ۵سال

 

ابوالفضل آسیا بی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج …

برخیز که حجت خدا می آید

 رحمت ز حریم کبریا می آید

از گلشن عسگری گذر کن که سحر

بوی گل نرگس از فضا می آید

ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) و نیمه شعبان، زادروز خلف صالح اولیا، وارث انبیا و اوصیا، حضرت بقیه اللّه الاعظم روحی له الفدا بر همگان مبارک باد …

اسفند ۱۴۰۱

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد
عطرنفس بقیه الله آمد
با جلوه سجاد و ابوالفضل و حسین
یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد


میلاد با سعادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)،حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام زین العابدین(ع) بر همگان مبارک باد …..

 

Go to Top