اخبار و اطلاعیه ها۱۳۹۵/۸/۸ ۱۰:۵۵:۳۰

آذر ۱۴۰۱

آگهی مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری مسکونی متعلق به شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

 بسمه تعالی

شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور در نظر دارد بر اساس مجوز مورخ ۱۳۹۴/۴/۱۳ مجمع عمومی سالیانه و مصوبه شماره ۲۶۲ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ هیأت مدیره تعاونی نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری مسکونی (با تراکم ۳۰۰% و سطح اشغال (۶۰%+۲) و ۵ طبقه روی پیلوت) به منظور تأمین بخشی از هزینه های پروژه در دست اقدام از طریق مزایده عمومی با شرایط ذیل واگذار نماید.

قطعه شماره ۵۱۲ به پلاک ثبتی ۱۳۶۰۲ فرعی از ۴۷ اصلی به مساحت ۵۴۰ متر مربع به مبلغ پایه براساس قیمت گذاری کارشناس رسمی دادگستری (۱۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال) به ازای هر متر مربع

به آدرس: اسلامشهر بلوار آیت­ الله سعیدی، روبه روی شهرک سعیدیه مجتمع سیمرغ.

از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت فرم های شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط آن به دفتر تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به آدرس : تهران – میدان جهاد (فاطمی) خیابان جویبار – نبش خیابان میرهادی – پلاک ۵۶ – طبقه ۷ واحد ۱۴ مراجعه نمایند. مهلت شرکت در مزایده ۷ روز کاری از زمان نشر آگهی می­باشد.

                                                                           

                                                                                       

                                                                                    ابوالفضل آسیابی

                                                             مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

 

آگهی مزایده یک قطعه زمین با کاربری تجاری شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور در نظر دارد با مجوز مورخ ۱۳۹۴/۴/۱۳ مجمع عمومی سالیانه و مصوبه شماره ۲۱۷ مورخ ۱۳۹۹/۲/۲۸  هیأت مدیره تعاونی نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری تجاری به منظور تامین بخشی از هزینه های ضروری پروژه در دست اقدام از طریق مزایده عمومی با شرایط ذیل واگذار نماید.

قطعه شماره ۳۰۰ به پلاک ثبتی ۱۳۳۹۰ فرعی از ۴۷ اصلی به مساحت ۵۰۰ مترمربع و هر متر مربع به مبلغ پایه ۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به آدرس: اسلامشهر، بلوار آیت­ الله سعیدی، روبه روی شهرک سعیدیه مجتمع سیمرغ.

از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت فرم های شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط آن به دفتر تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به آدرس : تهران – میدان جهاد ( فاطمی )، خیابان جویبار – نبش خیابان میرهادی – پلاک ۵۶ – طبقه ۷ واحد ۱۴ مراجعه نمایند.        

  مهلت شرکت در مزایده ۷ روز کاری از زمان نشر آگهی می ­باشد.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

گزارش مصور از آخرین اقدامات و عملیات های اجرایی در پروژه سیمرغ

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت اعضا و سهامداران محترم و عرض پوزش از وقفه نسبتاً طولانی در ارائه گزارش ناشی از شرایط پیش آمده در جامعه و در نتیجه محدودیت ایجاده شده در فضای مجازی، تلاش می کنیم گزارشهایی از اقدامات و نتایج حاصله را در بخشهای مختلف خدمت عزیزان تقدیم نماییم. امیدواریم همانند گذشته با استمرار حمایتهای بی شائبه خود مجموعه تعاونی را جهت نیل به اهداف خود که همانا خانه دار شدن اعضای محترم و صبور میباشد یاری فرمایید.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

 

  • لطفا به گزارش مصور ارائه شده ذیل توجه فرمایید :

گزارش مصور از آخرین اقدامات و عملیات اجرایی در پروژه سیمرغ

اطلاعیه شماره ۷۷

 

بسمه تعالی

با عرض سلام و احترام به استحضار مالکان، مدیران و اعضاء هیئت مدیره برج­های مسکونی ۱۱۱،۱۰۲،۱۰۴ می­رساند، همانطوریکه قبلاً و بطور مکرر توسط نماینده محترم هیئت مدیره این تعاونی جناب آقای حسن­ زاده به آگاهی رسیده است با توجه به رفع موانع اخذ پایان کار و به تبع آن صدور اسناد تفکیکی واحدهای مسکونی برج­های مذکور بعلاوه برج ۱۰۹ و اعلام آمادگی شهرداری اسلامشهر جهت تشکیل پرونده به این منظور ضرورت دارد دیزل ژنراتو های سه برج فاقد ژنراتور تهیه و نصب گردد تا امکان اخذ استاندارد آسانسورهای برج و تائیدیه آتشنشانی سیستم­های اطفای حریق بعنوان پیش نیاز اولیه صدور پایان کار فراهم آید. لذا بند۳ مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ هیئت مدیره تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شرح ذیل اعلام و ابلاغ می گردد.                                                              

   « با توجه به گزارش مدیر عامل در خصوص رفع موانع اخذ پایان کار و آمادگی شهرداری اسلامشهر جهت تشکیل پرونده به منظور طی مراحل صدور پایان کار ۴ برج ساخته شده و ضرورت تهیه و نصب دیزل ژنراتور برای سه برج ۱۱۱و۱۰۴و۱۰۲ که از پیش نیازهای اساسی و اولیه تمهید مقدمات صدور پایانکار ساختمان­ها می­باشد. نظر به  اینکه علی رغم اعلام و پیگیری­های مستمر تعاونی توسط جناب آقای حسن­ زاده نماینده محترم هیئت مدیره این تعاونی و تشکیل جلسات متعدد با مدیران و روسای هیئت مدیره برج­ها  غیر از برخی از اعضای برج ۱۱۱ از موضوع استقبال نشده است.

لذا با توجه به ضرورت موضوع مقرر گردید طی اطلاعیه ­ای ضرورت پرداخت هزینه­ های خرید دیزل­ ژنراتور را به مالکان و مدیران ساختمان­های مذکور اعلام نموده وحداکثر تا مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ به آنها جهت پرداخت هزینه­ های اعلام شده حسب آخرین پیش فاکتورهای اخذ شده و متراژ واحد های مسکونی مهلت اعطا گردد پس از آن به مدیر عامل اختیار داده شد با لحاظ ارقام پرداخت شده توسط مالکان و با تامین الباقی هزینه­ های مورد نیاز راساً نسبت به خرید و نصب دیزل ژنراتورها اقدام و هزینه­ های مترتب را از مالکان بدهکار قبل از انتقال سند تفکیکی با اعمال جرایم با نرخ مصوب مجمع عمومی با فرمول( مبلغ بدهی ضربدر تعداد روزهای تاخیر تقسیم بر ۵۰۰) دریافت نماید.»

خواهشمندیم مالکان محترم در فرجه زمانی مصرح در مصوبه فوق الذکر نسبت به پرداخت وجوه معین شده بر اساس آخرین پیش­ فاکتورهای اخذ شده و بر اساس متراژ هر واحد به شرح ذیل اقدام نمایند تا انشاالله در اسرع وقت ژنراتورهای مورد نیاز خریداری و نصب گردد.

  • واحد های ۹۲ متری مبلغ ۷/۴۰۰/۰۰۰ تومان

  • واحدهای ۱۰۱ متری مبلغ ۸/۱۰۰/۰۰۰ تومان

  • واحد های ۱۲۸ متری مبلغ ۱۰/۳۰۰/۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است با توجه به تغییرات روزانه قیمت­ها هزینه­ های اعلامی بصورت علی الحساب بوده و هزینه­ های قطعی پس از خرید و لحاظ هزینه­ ها و دستمزدهای نصب اعلام و تسویه خواهد شد.                                                                                         

 با تشکر

  ابوالفضل آسیابی- مدیر عامل

 

 

 

 

 

 

مهر ۱۴۰۱

” ٱللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ “

ماه فرو ماند از جمال محمد

سرو نباشد به اعتدال محمد

قدر فلک را کمال و منزلتی نیست

در نظر قدر با کمال محمد

 

میلاد با سعادت نبی اکرم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ” صلوات الله علیه ” و حضرت امام جعفر صادق ” علیه السلام ” بر تمامی مسلمانان گرامی باد…

مرداد ۱۴۰۱

اطلاعیه شماره ۷۶

بسمه تعالی

 

اطلاعیه مهم شماره ۷۶ مختص اعضای بدهکار در خوشه های چهارگانه

با عرض سلام و ادب خدمت اعضا و سهامداران محترم ، به آگاهی می­رساند بر اساس بند ۵ مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ که اشعار می­دارد؛ پس از تایید مصوبات مجمع سالیانه در اداره کل تعاون و ثبت آن در اداره ثبت شرکت­ها محاسبه جرایم تاخیر آن دسته از اعضاء و سهامدارانی که تاکنون نسبت به تسویه حساب بدهی خود  اقدام ننموده­اند به شرح ذیل تغییر خواهد یافت.

“پس از کسر میزان متراژ زمین (با توجه به متراژ تعیین شده هر خوشه برای عضو)که بهای آن بر مبنای هر مترمربع قیمت تمام شده (۳.۵۰۰.۰۰۰ ریال) محاسبه شده است، الباقی متراژ زمین در خوشه تخصیص یافته برای هر سهامدار بر اساس هر مترمربع ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال محاسبه و اخذ می­ گردد.”

به طور مثال اگر واریزی عضو در خوشه چهار ۲۶.۰۰۰.۰۰۰ ریال (عضو مشارکتی ) یا۱۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال  (عضو اصلی) باشد، ۷ مترمربع از ۲۷ مترمربع قدرالسهم هر فرد از آن تسویه شده تلقی و الباقی ، یعنی ۲۰متر مربع به قیمت هر متر مربع ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال  ، محاسبه و مبلغ۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال اخذ خواهد شد.

=۷(متراژ بدست آمده نسبت به مبلغ واریزی)

۲۰(متراژ باقی­مانده زمین)=۷(متراژ بدست آمده نسبت به مبلغ واریزی)-۲۷(سرانه زمین برای خوشه ۴)

۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال (جریمه)=۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (قیمت هر مترمربع)*۲۰(متراژ باقی­مانده زمین)

لذا اعضا و سهامداران مشمول تا زمان ثبت مصوبه در اداره ثبت شرکت­ها (حدود دو هفته از زمان انتشار اطلاعیه ) فرصت دارند نسبت به تسویه حساب بدهی خود با فرمول قبلی (طبق مصوبه مجمع عمومی مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ اطلاعیه شماره ۷۱) اقدام نمایند. در غیر اینصورت دو ماه فرصت خواهند داشت بر اساس فرمول فوق الذکر نسبت به تسویه حساب اقدام کنند، پس از اتمام مهلت مقرر،  هیات مدیره اختیار دارد مبلغ واریز عضو بدهکار را عودت و از عضویت خارج نماید.

 

                                                                                                                                              با تشکر

                                                                                                                                      ابوالفضل آسیابی

                                                                                                                                           مدیرعامل

 

 

 

 

 

«صَلَّى اللَّهُ عَلَیْکَ یَا أَبَا عَبْدِ اللَّهِ»

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

تـا هست جهــان شـور محــرم باقیست
این جلوه ی جان در همه عالـم باقیست
از نـالـه ی نـیـنــوای یـاران حسـیـن
همواره به لب زمـزمه ی غم باقیست

تاسوعا، آغاز عطشناک نهضت حسینی است و خط سرخ عاشورا با واژه های تاسوعا به حقیقت پیوست

Go to Top