اخبار و اطلاعیه ها۱۳۹۵/۸/۸ ۱۰:۵۵:۳۰

خرداد ۱۴۰۲

میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا “علیه السلام ” مبارک باد

ای آستان قدس تو تنها پناه من

ای چلچراغ چشم تو، خورشید راه من

ای مظهر عنایت حق هشتمین امام

ای خاک پاک مرقد تو بوسه گاه من

🌺🌺🌺🌺🌺 🎊 ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن

موسی الرضا “علیه السلام ” بر همگان مبارک باد … 🎊 🌺🌺🌺🌺🌺

اطلاعیه شماره ۷۹

بسمه تعالی

با سلام و احترام به اطلاع اعضا و سهامداران برج های مسکونی پروژه سیمرغ اسلامشهر می رساند، با توجه به تأخیر در چاپ دفترچه های قرارداد، ضمن عرض پوزش از سهامداران محترم خواهشمند است جهت امضای قرارداد ساخت واحدهای برج ها از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ روز یکشنبه به دفتر تعاونی مراجعه فرمایید.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیا بی

مدیر عامل

 

 

اطلاعیه شماره ۷۸

بسمه تعالی

با سلام و احترام به اطلاع اعضا و سهامداران برج های مسکونی پروژه سیمرغ اسلامشهر می رساند، همانطوریکه در گزارش های سال قبل اطلاع رسانی شده است به محض اخذ آخرین نقشه های به روز شده از شرکت مشاور و طراح محترم پروژه، ساخت برج های باقیمانده شروع؛ و در ۶ ماه سال گذشته پیشرفت قابل توجهی در اجرای اسکلت برج های ۱۰۶ و ۱۰۸ حاصل گردیده و به زودی ساخت دو برج دیگر ۱۰۱- ۱۰۳ نیز آغاز خواهد شد. در این راستا ضروری است کلیه اعضا و سهامداران محترم برج ها ضمن به روزرسانی واریزی های خود از تاریخ  ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری تا ۲۰ خرداد به دفتر تعاونی مراجعه و نسبت به مطالعه و امضا قرارداد ساخت اقدام نمایند.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه تا مهلت مذکور، تعاونی تعهدی نسبت به ایشان نداشته و برنامه ریزی صرفاً جهت ساخت واحدهای مسکونی افرادی متمرکز خواهد بود که با تعاونی قرارداد ساخت منعقد نموده اند.

لازم بذکر است به زودی قراردادهای مربوط به ساخت واحدهای مسکونی قطعات ۱۰ و ۲۰ واحدی در خوشه های چهارگانه آماده و جهت عقد قرارداد خدمت اعضا و سهامداران محترم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اردیبهشت ۱۴۰۲

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده( نوبت سوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی فوق العاده (نوبت سوم ) که راًس ساعت ۱۴:۰۰روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ در محل سالن اجتماعات وزارت کشور واقع در: خیابان  فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود و تأیید نمایندگی تام الاختیار با احدی از اعضای هیئت مدیره تعاونی خواهد بود، بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی و نماینده مورد نظر به صورت همزمان می تواند از تاریخ انتشار آگهی تا حداکثر یک روز قبل از برگزاری مجمع با در دست داشتن مدارک مؤید عضویت در تعاونی و کارت شناسایی معتبر در محل دفتر شرکت تعاونی به نشانی: میدان فاطمی، اول خیابان جویبار، پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد ۱۴ حضور یافته و تبادل وکالت انجام دهند.

تذکر۲ : این مجمع در نوبت سوم با حضور هر تعداد شرکت کننده رسمیت می یابد.

دستور جلسه:

  • طرح و تصویب تمدید مدت فعالیت تعاونی

                                                                                                   

                                                                                                      هیئت مدیره        

 

 

     

 

                                                              

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده( نوبت دوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی بطور فوق العاده (نوبت اول) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) که در ساعت ۱۵:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ در محل سالن الغدیر واقع درخیابان  فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید . تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود حضور وکیل و موکل همزمان در دفتر تعاونی الزامی است تا پس از احراز هویت طرفین (عضویت متقاضی و اهلیت نماینده) برگه نمایندگی مربوطه توسط مقام مسئول تائید و ورقه ورود به مجمع برای نماینده صادر گردد مگر اینکه وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد. زمان بررسی وکالتنامه ها از تاریخ انتشار آگهی تا یک روز قبل از مجمع در دفتر تعاونی صورت می پذیرد. تائید نمایندگی تام الاختیار با بازرس قانونی تعاونی و احدی از هیئت مدیره خواهد بود .

تذکر۲ : این مجمع در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.

دستور جلسه:

  • ارائه گزارش هیئت مدیره.
  • ارائه گزارش بازرس .
  • طرح و تصویب صورتهای مالی منتهی به سالهای ۱۳۹۸-۱۳۹۹-۱۴۰۰
  • انتخاب اعضای اصلی هیئت مدیره و علی البدل هیئت مدیره.
  • انتخاب بازرس قانونی اصلی و علی البدل شرکت.

 

                                                                                                                            هیئت مدیره    

 

 

        

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ …..

بدرود می‌گوییم به بزرگترین ماه خدا، به عید متبرک اولیا و بندگان او، بدرود می‌گوییم به سی‌روز عبادت، رحمت، آسایش و بخشندگی و سلام می‌کنیم به ماه پر برکت شوال

استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان . عید فطر و جشن طاعت بر ره یافتگان ضیافت الهی مبارک … 🌺🌺🌺

عید سعید فطر بر همگان مبارک باد … 

فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَه …

علی عاشق‌ترین مرد خدا بود

که عشقش را میان سجده می‌دید

جهان در حسرت خواب بهشت است

بهشت هر شب علی را خواب می‌دید

فرا رسیدن سالروز شهادت مولی الموحدین، امیرالمؤمنین، حضرت علی (علیه السلام) بر تمامی مسلمانان تسلیت باد …. 🏴🏴🏴

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده( نوبت دوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی فوق العاده (نوبت اول) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم ) که راًس ساعت ۰۰ : ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ در محل سالن اجتماعات وزارت کشور واقع در خیابان فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو تنها یک رأی خواهد بود و تأیید نمایندگی تام الاختیار با احدی از اعضای هیئت مدیره تعاونی خواهد بود. بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی و نماینده مورد نظر به صورت همزمان می تواند از تاریخ انتشار آگهی تا حداکثر یک روز قبل از برگزاری مجمع با در دست داشتن مدارک مؤید عضویت در تعاونی و کارت شناسایی معتبر در محل دفتر شرکت تعاونی به نشانی: میدان فاطمی اول خیابان جویبار، پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد ۱۴ حضور یافته و تبادل وکالت انجام دهند.

تذکر۲ : این مجمع در نوبت دوم با حضور (نصف+۱) کل اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.

دستور جلسه:

* طرح و تصویب تمدید مدت فعالیت تعاونی

                                                                                               

                                                                                                    هیئت مدیره          

                                                              

Go to Top