اخبار و اطلاعیه ها۱۳۹۵/۸/۸ ۱۰:۵۵:۳۰

آذر ۱۴۰۲

گزارش عملکرد شهریور ماه سال ۱۴۰۲

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت اعضا و سهامداران محترم ، بدین وسیله گزارش پیشرفت عملیات اجرای پروژه ‌سیمرغ اسلامشهر مربوط به شهریور ماه سال ۱۴۰۲تقدیم می‌گردد.

 

گزارش شهریور ماه سال ۱۴۰۲

مهر ۱۴۰۲

الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم

ز یـمـن مـقـدم رســول خـاتــم

مــعـطر آمـــده مـحــیـط عـالـم

مـــولــد صــــادق آل مــحــمــد

مـقـارن گـشـت بـا میلاد احمد

 💐 پیشاپیش فرا رسیدن میلاد مسعود و پربرکت پیامبر نور و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صَلَّی اللَّهُ عَلَیهِ وَآلِهِ) و میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام جعفر صادق (عَلَیهَ السَّلامُ) بر همگان مبارک 💐

مهر ۱۴۰۲

گزارش عملکرد مرداد ماه سال ۱۴۰۲

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت اعضا و سهامداران محترم ، بدین وسیله گزارش پیشرفت عملیات اجرای پروژه ‌سیمرغ اسلامشهر مربوط به مرداد ماه سال ۱۴۰۲تقدیم می‌گردد.

 

گزارش مرداد ۱۴۰۲

“اللّهُمَ صَلِ عَلی مُحمّد و آلِ مُحمّد”

چقدر آخر این ماه سخت و سنگین است
تمام آسمان و زمین بیقرار و غمگین است
بزرگتر ز غم مجتبی “علیه‌السلام”
و داغ رضا “علیه‌السلام”
فراق فاطمه “سلام الله علیها”
با خاتم النبیین ﷺ است

🏴🏴🏴 فرا رسیدن رحلت جانسوز پیامبر مهربانی و رحمت (صلوات الله علیه) و شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام) تسلیت باد … 🏴🏴🏴

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللّهِ الْحُسَیْن (عَلَیْهِ السَّلامُ)

صد نوا خیزد ز نای نینوایت یا حسین

نغمه های عشق باشد در نوایت یا حسین

می زند آتش به قلب دوستانت دم به دم

داستان جانگداز کربلایت یا حسین

فرا رسیدن روز اربعین، چهلمین روز شهادت سید و سالار شهیدان، بر همگان تسلیت باد …

أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَهَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ … 🏴🏴🏴🏴🏴

مرداد ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۸۱

بسمه تعالی

با سلام و احترام

خرسندیم به استحضار اعضاء، سهامداران و ذینفعان پروژه سیمرغ اسلامشهر برسانیم:

به شکرانه صبوری و حمایت های بی دریغ شما بزرگواران تلاش های مستمر نمایندگان و خدمتگزاران شما به ثمر نشست و پس از نزدیک به ۹ ماه پیگیری مجددانه موضوع نظارت بر ساخت وسازهای پروژه سیمرغ با تصویب و ابلاغ مصوبه مهم و بی سابقه ی هیئت ۵ نفره نظام مهندسی استان تهران به طور کامل حل و فصل و راه برای صدور پروانه ساختمانی کلیه قطعات مسکونی در خوشه های چهارگانه، تمدید پروانه برج های ۱۰ گانه و به تبع آن صدور پایان کار برج های تحویل شده هموار گردید.

هم اکنون شهرداری منطقه یک اسلامشهر آمادگی خود را جهت صدور پروانه قطعاتی که خیابان کشی آنها تا مرحله جدول گذاری و زیراساس انجام شده، اعلام نموده است؛ در همین راستا تعداد ۴۰ قطعه از خوشه های چهارگانه در شهرداری اسلامشهر تشکیل پرونده گردیده و با توجه به تأیید نقشه های معماری در نظام مهندسی و شهرداری به زودی پروانه های ساخت صادر و عملیات اجرایی ساخت وساز برای آن دسته از عزیزانی که فرم های درخواست ساخت توسط تعاونی را تکمیل و امضا نموده اند و بخشی از هزینه های ساخت را نیز داوطلبانه پرداخت نموده اند آغاز خواهد شد. لازم می دانیم نکاتی را در این رابطه خدمت بزرگواران متذکر گردیم:

  1. با توجه به مستثنی شدن پروژه سیمرغ از سیستم نظارت ارجاع اشخاص حقیقی نظام مهندسی و جایگزینی آن با شرکت های حقوقی (پیوست ۱ و ۲) و در نتیجه روان تر شدن پروسه صدور پروانه ساخت تا مرحله ی اخذ پایان کار باعث ایجاد ارزش افزوده فوق العاده برای قطعات پروژه می گردد. لذا از سهامداران محترم تقاضا دارد حال که پس از مدت های مدید و با صبوری شما سهامداران، پروژه در حال شکوفایی و نتیجه دادن می باشد “در فروش امتیاز خود درنگ بیشتر نموده و آن را به ثمن بخس واگذار ننمایید”؛ لازم به یادآوری است ارزش زمین های پروژه با توجه به قیمت منطقه ای و در مقایسه با ملک های مشابه کمتر از ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای هر مترمربع نمی باشد.

شایسته است سهامداران محترم در صورت نیاز مبرم هر مترمربع ملک خود را هم به کمتر از ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان واگذار ننموده.

  1. از متقاضیان ساخت توسط تعاونی که فرم های مخصوص درخواست ساخت را تکمیل و امضا نموده اند، درخواست می نماییم نسبت به واریزی اولیه ساخت واحدهای خود اقدام نمایند تا از نظر امتیازبندی از دیگر سهامدارانی که از دو سال پیش اقدام به واریز مبالغی برای ساخت واحد خود نمودند بیش از این عقب نمانند. ضروریست به آگاهی برسانیم پس از صدور پروانه و مشخص شدن متراژ دقیق واحدهای مسکونی در خوشه های چهارگانه قرارداد ساخت با امعان نظربه مفاد اساسنامه شرکت تعاونی، بین تعاونی و متقاضیان تنظیم و منعقد خواهدشد.

در این رابطه نیاز به تبیین و اطلاع رسانی دقیقتر در خصوص ( شرایط ساخت و ساز، قیمت تمام شده، نحوه پرداخت، زمان تحویل و …) می باشد که انشاالله در طول هفته آینده به طور مبسوط به آگاهی عزیزان خواهد رسید.

با تشکر
ابوالفضل آسیابی
مدیر عامل

 

 

    پیوست ۱                                                                                 پیوست ۲

       

 

 

 

 

 

 

مرداد ۱۴۰۲

صلَّی اللهُ عَلَیکَ یَا اَبَاعَبدِاللهِ الحُسَین “علیه السلام”

اى که دل ها همه از داغ غمت غمگین است

وى که از خون تو صحراى بلا رنگین است

نرود یاد لب تشنه ات از خاطره ها

هر که را مى نگرم از غم تو غمگین است

السّلام عَلیَ الحُسَین (ع) 

وعَلی عَلِی ابن الحُسَین (ع)  

وعَلی اوْلادِ الحُسَین (ع)

 و عَلی  اَصحابِ الحُسَین (ع)

🏴🏴🏴 فرارسیدن سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان جهان تسلیت باد … 🏴🏴🏴

Go to Top