مهر ۱۳۹۸

صدور اسناد تفکیکی کلیه قطعات اراضی سیمرغ اسلامشهر

بنام خدا

باعرض سلام و ادب خدمت یکایک اعضاء وسهامداران محترم خرسندم به استحضار برسانم به لطف خدا و‌ صبوری شما عزیزان بلاخره پس از سال ها تلاش و انتظار  اسناد تفکیکی کلیه قطعات اراضی سیمرغ اسلامشهر اعم از سرانه های مسکونی( قطعات مربوط به خوشه های چهارگانه و قطعات برج ها) ، تجاری و آموزشی و … صادر و روز  دوشنبه مصادف با ۲۲ مهرماه نودو هشت از ادار ه ثبت اسلامشهر تحویل گرفته شد.

اطلاعات تکمیلی در این خصوص در روزهای آتی طی اطلاعیه رسمی شرکت به استحضار همگان خواهد رسید.

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل

 

 

 

 

پسندیدم(۶)نپسندیدم(۰)

شهریور ۱۳۹۸

السلام علیک یا سیدالشهدا ( علیه السلام )

بسم الله الرحمن الرحیم

باز این چه شورش است که در خلق عالم است

باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین

بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است

این صبح تیره باز دمید از کجا کزو

کار جهان و خلق جهان جمله در هم است

گویا طلوع می‌کند از مغرب آفتاب

کاشوب در تمامی ذرات عالم است

گر خوانمش قیامت دنیا بعید نیست

این رستخیز عام که نامش محرم است

در بارگاه قدس که جای ملال نیست

سرهای قدسیان همه بر زانوی غم است

جن و ملک بر آدمیان نوحه می‌کنند

گویا عزای اشرف اولاد آدم است

 

صلی الله علیک یا أبا عبدالله …

پسندیدم(۱)نپسندیدم(۰)

مرداد ۱۳۹۸

تفکیک و صدور اسناد قطعات تفکیکی مجتمع سیمرغ اسلامشهر

بسمه تعالی

با عرض سلام  خدمت یکایک اعضاء و سهامداران محترم و تبریک ایام مبارک عید قربان و‌ غدیر خم محضر بزرگواران

به استحضار شریف می رساند:

♦️بلاخره کار تفکیک و صدور اسناد قطعات تفکیکی مجتمع سیمرغ  با توافق شرکاء و اداره ثبت مبنی بر پرداخت حدود  ۹۷۶ میلیون  تومان هزینه تفکیک که سهم این تعاونی حدود ۳۲۵ میلیون تومان تعیین گردید روز پنجشنبه مورخ (۹۸/۵/۲۴) وارد فاز نهایی شد.

♦️بطوریکه با پرداخت مبالغ مذکور تقسیم نامه کلیه قطعات (۵۷۰ قطعه) در قالب ۱۰۷ برگ با امضاء نماینده مالکین ، نقشه بردار ثبتی و کارشناس و رئیس اداره ثبت اسلامشهر به دفترخانه منتخب ( دفتر خانه ۵۷۴  تجریش) تحویل داده شد( صفحه اول تقسیم نامهصفحه آخر تقسیم نامه)‌ و بلافاصله فرآیند صدور اسناد تک برگی در دفتر خانه مذکور آغاز و مقرر شد به منظور تسریع در کار،دفترخانه با بسیج تمام توان خود حتی در روز جمعه کار صدور اسناد را انجام ، و تا پایان هفته آینده اسناد کلیه  ۵۷۰ قطعه تفکیکی را به اداره ثبت اسلامشهر برای صدور اسناد تک برگی تحویل دهد.

♦️ طبق هماهنگیهای بعمل آمده و با توجه به عنایت دوستان اداره ثبت اسلامشهر تا ۱۵الی۲۰ شهریور انشاءالله اسناد صادر و تحویل شرکاء داده خواهدشد.

♦️لذا خواهشمند است کلیه عزیزان ضمن ملاحظه و مطالعه دقیق اطلاعیه شماره ۷۱ تعاونی نسبت به تعیین تکلیف وضعیت امتیاز خود اقدام نمایند.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل

پسندیدم(۶)نپسندیدم(۰)

تیر ۱۳۹۸

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور

بسمه تعالی

با توجه به عدم رسمیت جلسه مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ، بدین وسیله از اعضای محترم این شرکت  دعوت  می 

شود در مجمع عمومی عادی سالیانه ( نوبت دوم ) که رأس ساعت ۰۰ : ۱۴ روز شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ در محل سالن الغدیر ، واقع در خیابان فاطمی ،

ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد ، حضور بهم رسانند .

 دستور جلسه :

۱ – استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس .

۲ – طرح و تصویب صورتهای مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ و بودجه ۱۳۹۸ .

۳ – انتخاب بازرس اصلی و علی البدل .

تذکر :

در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به

یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار کند . تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیرعضو تنها یک رأی خواهد بود.

حضور وکیل و موکل همزمان در تعاونی الزامی است مگر اینکه وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد . زمان بررسی و تأیید وکالتنامه ها

از تاریخ انتشار آگهی تا ۲۴ ساعت قبل از مجمع نوبت دوم از ساعت ۰۰ : ۸ تا ۰۰ : ۱۶ روزهای کاری هفته در دفتر تعاونی صورت می پذیرد .

هیئت مدیره

 

 

پسندیدم(۳)نپسندیدم(۱)

خرداد ۱۳۹۸

اطلاعیه شماره ۷۱

 

بسمه تعالی

با عرض سلام و ادب خدمت اعضا و سهامداران محترم در اجرای مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ ۹۸/۰۲/۳۰ موارد به شرح ذیل را به عنوان اطلاعیه رسمی شرکت تعاونی به آگاهی می رساند.

۱-مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ ۹۸/۰۲/۳۰ در سالن الغدیر وزارت کشور راس ساعت ۱۵:۰۰ با حضور شایسته اعضا و سهامداران محترم برگزار گردید. پس از بحث و گفتگو، در خصوص مباحث دستور جلسات به شرح ذیل به تصویب و تایید اعضا حاضر رسید. متعاقب آن مصوبات مذکور به اداره کل تعاون استان تهران ارسال و پس از بررسی توسط آنان  طی نامه به (پیوست ۱) تایید و جهت اجرا به شرکت تعاونی ابلاغ گردید.

که عینا صورتجلسه مربوطه جهت استحضار و اقدام عاجل به (پیوست۲) تقدیم می گردد.

۲-اعضای محترم بدهکار در زمین ها ضروری است با توجه به بخش اول بند ۱ مصوبه مجمع، در اسرع وقت به دفتر تعاونی مراجعه و نسبت به تسویه حساب بدهکاری خود اقدام نمایند. در غیر این صورت پس از انقضای مهلت تعیین شده توسط مجمع طبق مقررات و مفاد اساسنامه با اعضای بدهکار رفتار خواهد شد و عضویت آن ها در تعاونی با طی مراحلی قانونی لغو خواهد گردید و وجوه پرداختی عینا به آنها عودت داده خواهد شد.

همچنین به آگاهی اعضای برج های مسکونی تعیین واحد شده در برج های چهار گانه طبق بند ۱ مصوبه مجمع می رساند سقف پنج میلیون تومان جریمه برای اعضای بدهکار برداشته شده و در صورت عدم تسویه به موقع اعضا جریمه های مضاعف مشمول آن ها خواهد شد. شایسته است افراد مشمول جهت تسویه حساب اقدام عاجل انجام دهند.

۳- در اجرای بند ۲ مصوبه مذکور ضروری است اعضای قطعات در خوشه های چهار گانه زمین های مسکونی یک هفته پس از انتشار این اطلاعیه به دفتر تعاونی مراجعه نموده و با تکمیل فرم های مربوطه  به دو روش مصرح در مصوبه مجمع مذکور اقدام نمایند. روش های فوق الذکر که در بند ۲ مصوبات مجمع عمومی به پیوست تقدیم شده است اجمالا بدین شرح می باشد:

الف: اعلام موافقت و آمادگی برای ساخت واحد مسکونی توسط تعاونی و باقی ماندن در عضویت تعاونی

 ب: اخذ سند مالکیت زمین متعلقه به خود و تسویه حساب و خروج از تعاونی.

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل

 

پسندیدم(۱۲)نپسندیدم(۵)

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه ( نوبت اول ) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور

بسمه تعالی

از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی عادی سالیانه ( نوبت اول ) که رأس ساعت  ۰۰ : ۱۵ روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ در محل سالن الغدیر واقع در خیابان فاطمی ، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور به هم رسانند .

دستور جلسه :

۱ – استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس

۲ – طرح و تصویب صورت های مالی منتهی به سال ۱۳۹۷ و بودجه ۱۳۹۸

۳ – انتخاب بازرس اصلی و علی البدل

 تذکر ۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رأی در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار کند . تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رأی و هر شخص غیر عضو یک رأی خواهد بود . حضور وکیل و موکل هم زمان در تعاونی الزامی است مگر اینکه وکالت نامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد . زمان بررسی و تأیید وکالت نامه از تاریخ انتشار آگهی تا ۲۴ ساعت قبل از مجمع از ساعت  ۰۰ : ۰۸ الی ۰۰ : ۱۶ روزهای کاری هفته در دفتر تعاونی صورت می پذیرد .

تذکر ۲ : کسانی که متقاضی کاندیداتوری عضویت درسمت بازرسی هستند، بایستی درخواست کتبی خود را به همراه یک قطعه عکس پرسنلی ، تصویر شناسنامه ، تصویر کارت ملی ، تصویر آخرین مدرک تحصیلی ، تصویر آخرین حکم کارگزینی و گواهی عدم سوء پیشینه به مدت یک هفته از تاریخ نشر آگهی به دفتر تعاونی ارائه و رسید دریافت نمایند .

تذکر ۳ : این مجمع در نوبت اول با حضور ( نصف + ۱ ) کل اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد .

                                                                                                                                                                         هیئت مدیره

 

پسندیدم(۲)نپسندیدم(۳)
پسندیدم(۰)نپسندیدم(۰)