اخبار و اطلاعیه ها۱۳۹۵/۸/۸ ۱۰:۵۵:۳۰

دی ۱۴۰۱

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ السِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

امشب; شب ولادت زهرای علیها السلام اطهر است               کز نور طلعتش همه عالم منور است

خورشید طالع است به دامان مصطفی صلی الله علیه و آله       کز مقدمش ستاره اسلام ازهر است

میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) بر همگان مبارک باد …

 آگهی دعوت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده( نوبت اول) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور  به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

                 بسمه تعالی

از اعضای محترم این شرکت دعوت می شود در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول که در ساعت۱۵:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ در محل سالن الغدیر واقع درخیابان  فاطمی، ساختمان وزارت کشور تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

تذکر۱ : در صورتیکه هر یک از اعضاء نتواند در مجمع عمومی فوق حضور یابد می تواند استفاده از حق خود را برای حضور و اعمال رای در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار از میان اعضاء یا غیر عضو واگذار نماید . تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه رای و هر شخص غیر عضو تنها یک رای خواهد بود و تایید نمایندگی تام الاختیار باهیئت مدیره تعاونی خواهد بود، بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی می تواند از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ تا پایان وقت اداری ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ با در دست داشتن مدارک موید عضویت در تعاونی و کارت شناسایی معتبر در محل دفتر شرکت تعاونی حاضر تا پس از احراز هویت طرفین (عضویت متقاضی و اهلیت نماینده) برگه نمایندگی مربوطه توسط مقام مذکور تائید و ورقه ورود به مجمع برای نماینده صادر گردد.

تذکر ۲ : کلیه اعضایی که متقاضی کاندیداتوری عضویت در سمت هیئت مدیره و بازرس قانونی هستند بایستی درخواست کتبی خود را به همراه یک قطعه عکس پرسنلی ،تصویر شناسنامه ،تصویر کارت ملی ،تصویر آخرین مدرک تحصیلی،و تصویر آخرین حکم کارگزینی و گواهی عدم سوء پیشینه حداکثر  به مدت ۵ روز از تاریخ نشر این آگهی از ساعت ۳۰ : ۰۷ الی ۳۰ : ۱۴  به دفتر تعاونی به نشانی تهران ، میدان فاطمی ،ابتدای خیابان جویبار ، پلاک ۵۶ طبقه ۷ واحد۱۴ ارائه و رسید دریافت نمایند.

تذکر۳ : این مجمع در نوبت اول با حضور (نصف+۱) کل اعضاء شرکت تعاونی رسمیت می یابد.

دستور جلسه:

  • انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره.

  • انتخاب بازرس اصلی و علی البدل قانونی شرکت.

 

                                                                                                    هیئت مدیره      

 

 

 

 

 

 

                                                                     

آگهی مزایده یک قطعه زمین با کاربری تجاری (نوبت دوم) شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

 شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور در نظر دارد با مجوز مورخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ مجمع عمومی سالیانه و مصوبه شماره ۲۱۷ مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ هیأت مدیره تعاونی نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری تجاری به منظور تامین بخشی از هزینه‌های ضروری پروژه در دست اقدام از طریق مزایده عمومی با شرایط ذیل واگذار نماید .
قطعه شماره ۳۰۰ به پلاک ثبتی ۱۳۳۹۰ فرعی از ۴۷ اصلی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و هر متر مربع به ملبغ پایه ۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال .

 آدرس : اسلامشهر، بلوار آیت الله سعیدی، روبروی شهرک سعیدیه، مجتمع سیمرغ

از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت فرم های شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط آن به دفتر تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به آدرس: تهران، میدان جهاد (فاطمی) ، خیابان جویبار، نبش خیابان میر هادی، پلاک ۵۶ ، طبقه ۷ ، واحد ۱۴ مراجعه نمایند.

مهلت شرکت در مزایده ۷ روز کاری از زمان نشر آگهی می  باشد. 

 

ابوالفضل آسیابی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

 

 

دی ۱۴۰۱

السَّلامُ عَلیَکِ یا فاطِمَهَ الزَّهرا(سلام الله علیها)

روز شهادت زهرای اطهر است
عالم پر از مصیبت و دل ها مکدّر است
خشکیده چون نهال برومند عمر او
چشم جهانیان همه از اشکِ غم ، تر است

شهادت بانوی دو عالم ، امّ ابیها حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها ) بر عموم مسلمانان تسلیت باد …

آذر ۱۴۰۱

آگهی مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری مسکونی متعلق به شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

 بسمه تعالی

شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور در نظر دارد بر اساس مجوز مورخ ۱۳۹۴/۴/۱۳ مجمع عمومی سالیانه و مصوبه شماره ۲۶۲ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ هیأت مدیره تعاونی نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری مسکونی (با تراکم ۳۰۰% و سطح اشغال (۶۰%+۲) و ۵ طبقه روی پیلوت) به منظور تأمین بخشی از هزینه های پروژه در دست اقدام از طریق مزایده عمومی با شرایط ذیل واگذار نماید.

قطعه شماره ۵۱۲ به پلاک ثبتی ۱۳۶۰۲ فرعی از ۴۷ اصلی به مساحت ۵۴۰ متر مربع به مبلغ پایه براساس قیمت گذاری کارشناس رسمی دادگستری (۱۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال) به ازای هر متر مربع

به آدرس: اسلامشهر بلوار آیت­ الله سعیدی، روبه روی شهرک سعیدیه مجتمع سیمرغ.

از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت فرم های شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط آن به دفتر تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به آدرس : تهران – میدان جهاد (فاطمی) خیابان جویبار – نبش خیابان میرهادی – پلاک ۵۶ – طبقه ۷ واحد ۱۴ مراجعه نمایند. مهلت شرکت در مزایده ۷ روز کاری از زمان نشر آگهی می­باشد.

                                                                           

                                                                                       

                                                                                    ابوالفضل آسیابی

                                                             مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

 

آگهی مزایده یک قطعه زمین با کاربری تجاری شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شماره ثبت ۳۰۹۶۳۷

بسمه تعالی

شرکت تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور در نظر دارد با مجوز مورخ ۱۳۹۴/۴/۱۳ مجمع عمومی سالیانه و مصوبه شماره ۲۱۷ مورخ ۱۳۹۹/۲/۲۸  هیأت مدیره تعاونی نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری تجاری به منظور تامین بخشی از هزینه های ضروری پروژه در دست اقدام از طریق مزایده عمومی با شرایط ذیل واگذار نماید.

قطعه شماره ۳۰۰ به پلاک ثبتی ۱۳۳۹۰ فرعی از ۴۷ اصلی به مساحت ۵۰۰ مترمربع و هر متر مربع به مبلغ پایه ۳۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به آدرس: اسلامشهر، بلوار آیت­ الله سعیدی، روبه روی شهرک سعیدیه مجتمع سیمرغ.

از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت فرم های شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط آن به دفتر تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به آدرس : تهران – میدان جهاد ( فاطمی )، خیابان جویبار – نبش خیابان میرهادی – پلاک ۵۶ – طبقه ۷ واحد ۱۴ مراجعه نمایند.        

  مهلت شرکت در مزایده ۷ روز کاری از زمان نشر آگهی می ­باشد.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

گزارش مصور از آخرین اقدامات و عملیات های اجرایی در پروژه سیمرغ

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت اعضا و سهامداران محترم و عرض پوزش از وقفه نسبتاً طولانی در ارائه گزارش ناشی از شرایط پیش آمده در جامعه و در نتیجه محدودیت ایجاده شده در فضای مجازی، تلاش می کنیم گزارشهایی از اقدامات و نتایج حاصله را در بخشهای مختلف خدمت عزیزان تقدیم نماییم. امیدواریم همانند گذشته با استمرار حمایتهای بی شائبه خود مجموعه تعاونی را جهت نیل به اهداف خود که همانا خانه دار شدن اعضای محترم و صبور میباشد یاری فرمایید.

 

با تشکر

ابوالفضل آسیابی

مدیر عامل تعاونی مسکن شماره ۴ وزارت کشور

 

 

  • لطفا به گزارش مصور ارائه شده ذیل توجه فرمایید :

گزارش مصور از آخرین اقدامات و عملیات اجرایی در پروژه سیمرغ

اطلاعیه شماره ۷۷

 

بسمه تعالی

با عرض سلام و احترام به استحضار مالکان، مدیران و اعضاء هیئت مدیره برج­های مسکونی ۱۱۱،۱۰۲،۱۰۴ می­رساند، همانطوریکه قبلاً و بطور مکرر توسط نماینده محترم هیئت مدیره این تعاونی جناب آقای حسن­ زاده به آگاهی رسیده است با توجه به رفع موانع اخذ پایان کار و به تبع آن صدور اسناد تفکیکی واحدهای مسکونی برج­های مذکور بعلاوه برج ۱۰۹ و اعلام آمادگی شهرداری اسلامشهر جهت تشکیل پرونده به این منظور ضرورت دارد دیزل ژنراتو های سه برج فاقد ژنراتور تهیه و نصب گردد تا امکان اخذ استاندارد آسانسورهای برج و تائیدیه آتشنشانی سیستم­های اطفای حریق بعنوان پیش نیاز اولیه صدور پایان کار فراهم آید. لذا بند۳ مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ هیئت مدیره تعاونی مسکن شماره ۴ کارکنان وزارت کشور به شرح ذیل اعلام و ابلاغ می گردد.                                                              

   « با توجه به گزارش مدیر عامل در خصوص رفع موانع اخذ پایان کار و آمادگی شهرداری اسلامشهر جهت تشکیل پرونده به منظور طی مراحل صدور پایان کار ۴ برج ساخته شده و ضرورت تهیه و نصب دیزل ژنراتور برای سه برج ۱۱۱و۱۰۴و۱۰۲ که از پیش نیازهای اساسی و اولیه تمهید مقدمات صدور پایانکار ساختمان­ها می­باشد. نظر به  اینکه علی رغم اعلام و پیگیری­های مستمر تعاونی توسط جناب آقای حسن­ زاده نماینده محترم هیئت مدیره این تعاونی و تشکیل جلسات متعدد با مدیران و روسای هیئت مدیره برج­ها  غیر از برخی از اعضای برج ۱۱۱ از موضوع استقبال نشده است.

لذا با توجه به ضرورت موضوع مقرر گردید طی اطلاعیه ­ای ضرورت پرداخت هزینه­ های خرید دیزل­ ژنراتور را به مالکان و مدیران ساختمان­های مذکور اعلام نموده وحداکثر تا مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ به آنها جهت پرداخت هزینه­ های اعلام شده حسب آخرین پیش فاکتورهای اخذ شده و متراژ واحد های مسکونی مهلت اعطا گردد پس از آن به مدیر عامل اختیار داده شد با لحاظ ارقام پرداخت شده توسط مالکان و با تامین الباقی هزینه­ های مورد نیاز راساً نسبت به خرید و نصب دیزل ژنراتورها اقدام و هزینه­ های مترتب را از مالکان بدهکار قبل از انتقال سند تفکیکی با اعمال جرایم با نرخ مصوب مجمع عمومی با فرمول( مبلغ بدهی ضربدر تعداد روزهای تاخیر تقسیم بر ۵۰۰) دریافت نماید.»

خواهشمندیم مالکان محترم در فرجه زمانی مصرح در مصوبه فوق الذکر نسبت به پرداخت وجوه معین شده بر اساس آخرین پیش­ فاکتورهای اخذ شده و بر اساس متراژ هر واحد به شرح ذیل اقدام نمایند تا انشاالله در اسرع وقت ژنراتورهای مورد نیاز خریداری و نصب گردد.

  • واحد های ۹۲ متری مبلغ ۷/۴۰۰/۰۰۰ تومان

  • واحدهای ۱۰۱ متری مبلغ ۸/۱۰۰/۰۰۰ تومان

  • واحد های ۱۲۸ متری مبلغ ۱۰/۳۰۰/۰۰۰ تومان

لازم به ذکر است با توجه به تغییرات روزانه قیمت­ها هزینه­ های اعلامی بصورت علی الحساب بوده و هزینه­ های قطعی پس از خرید و لحاظ هزینه­ ها و دستمزدهای نصب اعلام و تسویه خواهد شد.                                                                                         

 با تشکر

  ابوالفضل آسیابی- مدیر عامل

 

 

 

 

 

 

Go to Top