راهنمایی نحوه واریز

1-در این صفحه  در دو کادر نمایش داده شده نام کاربری و گذر واژه از شما خواسته میشود، به جای نام کاربری “شماره پرونده” و به جای گذر واژه “کد ملی “ را وارد نمایید.
2- کلیک بر روی گزینه “ورود”
3-در صورت صحت گذر واژه و کلمه کاربری شما به صفحه واریز منتقل خواهید شد . در آن صفحه مبلغ مورد نظر خود را در کادر به تومان وارد نموده و سپس افزودن به سبد را بفشارید تا به صفحه نهایی نمودن پرداخت وارد شوید.
4- پس از تکمیل کادرها بر روی ثبت سفارش کلیک نمایید.
5- در مرحله آخر وارد صفحه اصلی بانک میشوید و با وارد کردن شماره کارت و … مراحل ثبت سفارش شما کامل میگردد.
توجه۱:خواهشمند است پیش از پرداخت حتما چک بفرمایید که در بالا سمت راست صفحه(  مرحله 4 )پس از سلام نام شما نمایش داده شده باشد. در غیر اینصورت لطفا پرداخت نفرمایید و با ما تماس حاصل کنید تا رفع مشکل شود
توجه۲:اعضای گرامی دقت نمایند(مرحله 4) در پایین صفحه به دلیل وصل بودن به درگاه بانک ملت، به طور پیش فرض تیک بانک ملت فعال است و نیاز به فعال کردن تیک بانک پاسارگاد نمیباشد
توجه۳:چنانچه پس از پرداخت عبارت پرداخت با موفقیت انجام شد را به هر دلیل مشاهده نفرمودید. لطفا جهت پیگیری وضعیت با ما تماس حاصل فرمایید.
نوجه 4: اگر مبلغ را می خواهید تصحیح فرمایید کافیست بر روی عکس سبد در منو کلیک فرمایید و مبلغ را از سبد حذف نموده دوباره بر روی واریز به حساب برای ورود مبلغ جدید کلیک فرمایید.

پسندیدم(9)نپسندیدم(2)